KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13207327
nr 1320 7327
Stig Östman
(1932-2019), Sverige
Oljemålning, "Tidig vår". Signerad, daterad 2003. Olja på duk, 37x52 cm
Stig Östman, svensk bildkonstnär född 1932, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:31:32
20/4 20:15:22